Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: View
am: ትይታ

en: Translation
am: ትርጉም
