Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta10) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Comments
eo: Komentoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Advanced
eo: Specialaj
