Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta10) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Submit
rm: rangaziun

en: Operations
rm: acziuns

en: Manage
rm: diriger

en: Advanced
rm: avanzà

en: Select all
rm: tuts selecziunar

en: Translation
rm: translaziun

en: Source language
rm: lingua originala
