Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta11) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Comments
es: Comentarios

en: Priority
es: Prioridad

en: Response
es: Respuesta

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Manage
es: Administrar

en: Contacts
es: Contactos

en: Advanced
es: Avanzado

en: Phone
es: Teléfono

en: Select all
es: Seleccionar todo

en: Deselect all
es: Deseleccionar todo

en: Department
es: Departamento

en: Review
es: Revisión

en: Request type
es: Tipo de solicitud

en: Translation options
es: Opciones de Traducción

en: Translation
es: Traducción

en: API password
es: Contraseña API

en: Source language
es: Idioma de origen

en: Language(s)
es: Idioma(s)

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
