Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Comments
bg: Коментари

en: Priority
bg: Приоритет

en: Response
bg: Отговор

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: Phone
bg: Телефон

en: Language(s)
bg: Език(ци)

en: Request parameters
bg: Параметри на заявката
