Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Priority
da: Prioritet

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Manage
da: Administration

en: Contacts
da: Kontakter

en: Advanced
da: Avanceret

en: Phone
da: Telefon

en: Select all
da: Markér alt

en: Review
da: Gennemgå

en: Request type
da: Udbedt type

en: Translation
da: Oversættelse

en: API password
da: API kodeord

en: Source language
da: Kildesprog

en: Language(s)
da: Sprog
