Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Comments
id: Komentar

en: Priority
id: Prioritas

en: Response
id: Jawaban

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Manage
id: Kelola

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Phone
id: Telepon

en: Select all
id: Pilih semua

en: Deselect all
id: Tidak dipilih semua

en: Department
id: Departemen

en: Review
id: Periksa

en: Translation options
id: Opsi terjemahan

en: Translation
id: Terjemahan

en: Source language
id: Sumber bahasa
