Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக
