Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Comments
el: Σχόλια

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Contacts
el: Επαφές

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης
