Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.8) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: Response
cs: Odpověď

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Manage
cs: Správa

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Phone
cs: Telefon

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Review
cs: Revize

en: Translation
cs: Překlad

en: Service
cs: Služba

en: API password
cs: API heslo

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk
