Translation Centre For the Bodies of the EU - Plugin for TMGMT (8.x-1.9) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Priority
hu: Fontosság

en: Response
hu: Válasz

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Advanced
hu: Haladó

en: Phone
hu: Telefon

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Deselect all
hu: Minden kiválasztás megszüntetése

en: Department
hu: Tanszék

en: Review
hu: Áttekintés

en: Translation options
hu: Fordítási lehetőségek

en: Translation
hu: Fordítás

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: API password
hu: API jelszó

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Language(s)
hu: Nyelv(ek)

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
