TMGMT DeepL Integration (2.2.10) - en to hi translation catalogue (35 entries)

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: default
hi: तयशुदा

en: Name
hi: नाम

en: Created
hi: निर्मित

en: Arabic
hi: अरबी

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Japanese
hi: जापानी

en: Korean
hi: कोरियाई

en: Definition
hi: परिभाषा

en: Bulgarian
hi: बुलगेरियाई

en: Czech
hi: चेक

en: Danish
hi: दानिश

en: Dutch
hi: डच

en: Finnish
hi: फिन्निश

en: German
hi: जर्मन

en: Greek
hi: ग्रीक

en: Hungarian
hi: हंगेरी

en: Indonesian
hi: इन्डोनेशियाई

en: Polish
hi: पोलिश

en: Romanian
hi: रोमेनियाई

en: Russian
hi: रूसी

en: Slovak
hi: स्लोवाक

en: Swedish
hi: स्वीडिश

en: Turkish
hi: तुर्की

en: Lithuanian
hi: लिथुएनी

en: Estonian
hi: एस्तोनियन

en: Latvian
hi: लातवी

en: Norwegian Bokmål
hi: नॉर्वेगियन बोकमल

en: Slovenian
hi: स्लोवेनियन

en: Ukrainian
hi: यूक्रेनी
