TMGMT DeepL Integration (2.2.10) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Name
sq: Emri

en: Created
sq: Krijuar

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Norwegian Bokmål
sq: Norvegjeze Bokmål

en: Slovenian
sq: Sllovene

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase
