TMGMT DeepL Integration (2.2.10) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Created
sr: Направљено

en: Arabic
sr: арапски

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: Korean
sr: корејски

en: Definition
sr: Дефиниција

en: Bulgarian
sr: бугарски

en: Czech
sr: чешки

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: Finnish
sr: фински

en: German
sr: немачки

en: Greek
sr: грчки

en: Hungarian
sr: мађарски

en: Polish
sr: пољски

en: Romanian
sr: румунски

en: Russian
sr: руски

en: Slovak
sr: словачки

en: Turkish
sr: турски

en: Lithuanian
sr: литвански

en: Estonian
sr: естонски

en: Latvian
sr: летонски

en: Slovenian
sr: словеначки

en: Ukrainian
sr: украјински
