TMGMT DeepL Integration (2.2.11) - en to es translation catalogue (49 entries)

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Cancel
es: Cancelar

en: Reset
es: Restablecer

en: default
es: predeterminado

en: Name
es: Nombre

en: Default
es: Por defecto

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Arabic
es: Árabe

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Japanese
es: Japonés

en: Korean
es: Coreano

en: Definition
es: Definición

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Bulgarian
es: Búlgaro

en: Chinese (simplified)
es: Chino (simplificado)

en: Chinese (traditional)
es: Chino (tradicional)

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Greek
es: Griego

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Polish
es: Polaco

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: Lithuanian
es: Lituano

en: off
es: desactivado

en: Translator
es: Traductor

en: Source language
es: Idioma de origen

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Estonian
es: Estonio

en: Latvian
es: Letón

en: Slovenian
es: Esloveno

en: Ukrainian
es: Ucraniano

en: Operations links
es: Enlaces de operación

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
