TMGMT DeepL Integration (2.2.12) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Subject
fil: Paksa

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: English
fil: Ingles

en: Bulgarian
fil: Bulgaryan

en: Czech
fil: Tsek

en: German
fil: Aleman
