TMGMT DeepL Integration (2.2.12) - en to nl translation catalogue (58 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: default
nl: standaard

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Definition
nl: Definitie

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Embed
nl: Inbedden

en: off
nl: uit

en: Translator
nl: Vertaler

en: Source language
nl: Brontaal

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Estonian
nl: Ests

en: Latvian
nl: Lets

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Target language
nl: Doeltaal

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
