TMGMT DeepL Integration (2.2.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
