TMGMT DeepL Integration (2.2.3) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: default
cs: výchozí

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Arabic
cs: Arabsky

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Definition
cs: Definice

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Bulgarian
cs: Bulharsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Estonian
cs: Estonsky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Slovenian
cs: Slovinsky

en: Ukrainian
cs: Ukrajinsky

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Asc
cs: Vzestupně
