TMGMT DeepL Integration (2.2.3) - en to ja translation catalogue (51 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Reset
ja: リセット

en: default
ja: デフォルト

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Arabic
ja: アラビア語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Definition
ja: 定義

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Bulgarian
ja: ブルガリア語

en: Chinese (simplified)
ja: 中国語(簡体)

en: Czech
ja: チェコ語

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: German
ja: ドイツ語

en: Greek
ja: ギリシャ語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Indonesian
ja: インドネシア語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Portuguese
ja: ポルトガル語

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Slovak
ja: スロバキア語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: Lithuanian
ja: リトアニア語

en: off
ja: オフ

en: Source language
ja: 元言語

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Estonian
ja: エストニア語

en: Latvian
ja: ラトビア語

en: Slovenian
ja: スロヴェニア語

en: Ukrainian
ja: ウクライナ語

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Asc
ja: 昇順

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
