TMGMT DeepL Integration (2.2.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
