TMGMT DeepL Integration (2.2.3) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: default
sk: predvolené

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Definition
sk: Definícia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Translator
sk: Prekladateľ

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: Asc
sk: Vzostupne
