TMGMT DeepL Integration (2.2.3) - en to tr translation catalogue (49 entries)

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Reset
tr: Sıfırla

en: default
tr: öntanımlı

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Arabic
tr: Arapça

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Definition
tr: Tanım

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Bulgarian
tr: Bulgarca

en: Chinese (simplified)
tr: Çince (sadeleştirilmiş)

en: Czech
tr: Çekçe

en: Danish
tr: Danca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Finnish
tr: Fince

en: German
tr: Almanca

en: Greek
tr: Yunanca

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Indonesian
tr: Endonezya dili

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Polish
tr: Lehçe

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovak
tr: Slovakça

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Lithuanian
tr: Litvanyaca

en: Source language
tr: Kaynak dil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Estonian
tr: Estonyaca

en: Latvian
tr: Letonca

en: Slovenian
tr: Slovence

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları

en: Asc
tr: Artan
