TMGMT DeepL Integration (2.2.4) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Reset
ru: Сбросить

en: default
ru: по умолчанию

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Ignore tags
ru: Игнорировать теги

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Arabic
ru: Арабский

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Spanish
ru: Испанский

en: Japanese
ru: Японский

en: Korean
ru: Корейский

en: Definition
ru: Определение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Bulgarian
ru: Болгарский

en: Chinese (simplified)
ru: Китайский (упрощённый)

en: Czech
ru: Чешский

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: Finnish
ru: Финский

en: German
ru: Немецкий

en: Greek
ru: Греческий

en: Hungarian
ru: Венгерский

en: Indonesian
ru: Индонезийский

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Portuguese
ru: Португальский

en: Romanian
ru: Румынский

en: Russian
ru: Русский

en: Slovak
ru: Словацкий

en: Swedish
ru: Шведский

en: Turkish
ru: Турецкий

en: Lithuanian
ru: Литовский

en: off
ru: выкл

en: Entries
ru: Записи

en: Source language
ru: Исходный язык

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Estonian
ru: Эстонский

en: Latvian
ru: Латышский

en: Slovenian
ru: Словенский

en: Ukrainian
ru: Украинский

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Translation Management
ru: Управление переводами

en: Asc
ru: По возрастанию

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
