TMGMT DeepL Integration (2.2.5) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: Apply
af: Pas toe

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: - All -
af: - Alle -

en: Estonian
af: Estonies

en: Latvian
af: Latviaans

en: Slovenian
af: Sloveniaans

en: Ukrainian
af: Ukrainees
