TMGMT DeepL Integration (2.2.5) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Arabic
mr: आरेबिक

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Lithuanian
mr: लिथुनेनियन

en: Estonian
mr: एसटोनियन

en: Latvian
mr: लॅट्वियन

en: Slovenian
mr: स्लोवीनियन

en: Ukrainian
mr: यूक्रेनियन
