TMGMT DeepL Integration (2.2.5) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Slovenian
sl: Slovenščina
