TMGMT DeepL Integration (2.2.6) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: Arabic
bn: আরবী

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি
