TMGMT DeepL Integration (2.2.7) - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Arabic
fa: عربی

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Korean
fa: کره‌ای

en: Definition
fa: تعریف

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Bulgarian
fa: بلغاری

en: Czech
fa: چک

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: German
fa: آلمانی

en: Greek
fa: یونانی

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Portuguese
fa: پرتغالی

en: Romanian
fa: رومانیایی

en: Russian
fa: روسی

en: Slovak
fa: اسلواکیایی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Turkish
fa: ترکی

en: Lithuanian
fa: لیتوانیایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Estonian
fa: استونیایی

en: Latvian
fa: لتونیایی

en: Slovenian
fa: اسلووانیایی

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Operations links
fa: پیوندهای عملیات

en: Asc
fa: صعودی
