TMGMT DeepL Integration (2.2.7) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hungarian
ka: უნგრული

en: - All -
ka: - ყველა -
