TMGMT DeepL Integration (2.2.8) - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Japanese
ku: یابانی

en: Korean
ku: کۆری

en: Bulgarian
ku: بولگاری

en: Czech
ku: چیکی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: Finnish
ku: فنلەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Greek
ku: یۆنانی

en: Hungarian
ku: هه‌نگاری

en: Indonesian
ku: ئیندۆنیسی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Romanian
ku: ڕۆمانی

en: Russian
ku: ڕووسی

en: Slovak
ku: سلۆڤاکی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Turkish
ku: تورکی

en: Lithuanian
ku: لیتوانی

en: Estonian
ku: ئه‌ستۆنی

en: Latvian
ku: لاتڤی

en: Norwegian Bokmål
ku: نەرویجی بۆکمێل

en: Slovenian
ku: سلۆڤینی

en: Ukrainian
ku: ئۆکرانی
