TMGMT DeepL Integration (2.2.9) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Arabic
gu: અરેબિક

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: Korean
gu: કોરિયન

en: Definition
gu: વ્યાખ્યા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Russian
gu: રશિયન
