TMGMT DeepL Integration (2.2.9) - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Arabic
kk: Араб

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Корей

en: Bulgarian
kk: Бұлғар

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: Estonian
kk: Эстон

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Norwegian Bokmål
kk: Норвегиялық (букмол)

en: Slovenian
kk: Словен

en: Ukrainian
kk: Украин
