TMGMT DeepL Integration (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: German
az: Alman
