TMGMT Translator for eTranslation (1.1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Password
hu: Jelszó

en: Domain
hu: Domén

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
