TMGMT Translator for eTranslation (1.1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Password
es: Contraseña

en: Domain
es: Dominio

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
