TMGMT Translator for eTranslation (1.1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Password
ru: Пароль

en: Domain
ru: Домен

en: Translation Management
ru: Управление переводами
