TMGMT Translator for eTranslation (1.1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Password
sk: Heslo

en: Domain
sk: Doména

en: Translation Management
sk: Správa prekladov

en: Use queue
sk: Použiť rad
