TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: configure
fr: configurer

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Languages
fr: Langues

en: Checkout settings
fr: Paramètres du tunnel d'achat

en: Job item
fr: Élément de travail

en: Extension settings
fr: Paramètres de l'extension
