TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: configure
pt: configurar

en: Provider
pt: Provedor

en: Languages
pt: Idiomas

en: Checkout settings
pt: Configurações do checkout

en: Extension settings
pt: Configurações da extensão
