TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: configure
ar: ضبط

en: Provider
ar: المزود

en: Languages
ar: اللغات

en: Checkout settings
ar: إعدادات الأداء

en: Extension settings
ar: إعدادات الامتدادات
