TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: configure
el: ρύθμιση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Checkout settings
el: Ρυθμίσεις ολοκλήρωσης παραγγελίας

en: Extension settings
el: Ρυθμίσεις επέκτασης
