TMGMT Extension Suite (8.x-1.0-rc4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: configure
pl: konfiguruj

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Languages
pl: Języki

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Extension settings
pl: Ustawienia rozszerzeń
