TMGMT Extension Suite (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: configure
ro: configurează

en: Provider
ro: Furnizor

en: Languages
ro: Limbi

en: Checkout settings
ro: Opţiuni casă

en: Extension settings
ro: Setări de extensii
