TMGMT Extension Suite (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: configure
et: seadista

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine

en: Extension settings
et: Laienduse seaded
