TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: unknown
ca: desconegut

en: New comment
ca: Nou comentari

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Word count
ca: Contador de paraules

en: Standard
ca: Estàndard

en: Debugging
ca: Depuració
