TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: unknown
es: sin identificar

en: Quote
es: Cotización

en: New comment
es: Nuevo comentario

en: Quality
es: Calidad

en: Add new comment
es: Añadir nuevo comentario

en: Word count
es: Recuento de palabras

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Business
es: Negocios

en: Standard
es: Estándar

en: Debugging
es: Depuración

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
