TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: unknown
et: tundmatu

en: New comment
et: Uus kommentaar

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Standard
et: Standardne

en: Debugging
et: Silumine

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
