TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Quote
hu: Ajánlat

en: New comment
hu: Új hozzászólás

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Word count
hu: Szavak száma

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Standard
hu: Általános

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
