TMGMT Translator Gengo (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: unknown
ro: necunoscut

en: Quote
ro: Citat

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Debugging
ro: Depanare
